Állás

Szállítmányozó

Álláshirdetés Szállítmányozó munkatárs részére, Bábolna telephelyen történő munkavégzéssel

A Bábolna Sped Kft. azonnali belépéssel felvesz fuvarozásban jártas, nemzetközi fuvarszervező munkában már gyakorlatot szerzett és jó referenciákkal rendelkező munkatársat.

Feladatok:

  • Fuvarok értékesítése, alvállalkozói kapacitás bővítése
  • szállítmányozás
  • a meglévő ügyfélkör bővítése
  • fuvarmegbízások kezelése
  • feladatok leosztása, szervezése, irányítása, ellenőrzése

Elvárások:

  • felső- vagy középfokú szakirányú végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett, min. 3 éves szakmai tapasztalat
  • német vagy angol nyelv társalgási szintű használat
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • üzleti kapcsolatépítésben gyakorlat, kiterjedt kapcsolatrendszer
  • önálló munkavégzésre alkalmas
  • határozott, magabiztos személyiség

Előny:

  • vezetői engedély és saját gépkocsi

Amit kínálunk:

  • kiváló munkakörülmények
  • kiemelkedő kereseti lehetőség
  • fiatal, dinamikus csapatban való részvétel
  • folyamatos fejlődés és előrelépés
  • biztos háttér, hosszú távú munkalehetőség

Munkaidő:

  • törzsidő 8-16 óra

Fényképes önéletrajzát várjuk a budai.barbara@babolnasped.hu e-mail címen.

A jelentkezését kérjük, a bruttó kereseti igény megjelölésével küldje el.

Honlapkészítés - Győr: www.MARKETINGSUPPORT.hu