Állás

Fuvarozási és szállítmányozási ügyintéző

Álláshirdetés fuvarozási és szállítmányozási ügyintéző munkatárs részére, Bábolna telephelyen történő munkavégzéssel

A Bábolna Sped Kft. azonnali belépéssel felvesz fuvarozásban jártas, ügyintézői munkában már gyakorlatot szerzett és jó referenciákkal rendelkező munkatársat.

Feladatok:

  • a vállalatnál használt informatikai szoftverek kezelése
  • kapcsolattartás a gépkocsivezetőkkel
  • számlázás
  • naprakész nyilvántartás vezetése

Elvárások:

  • jó kommunikációs képesség
  • pontosság, magabiztos számítógép használat
  • önálló, proaktív munkavégzés
  • közép vagy felsőfokú, szakirányú végzettség és hasonló területen szerzett tapasztalat
  • angol és vagy német nyelv tárgyalási szintű ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • több, mint 30 éve a piacon lévő, kiszámítható jövőképet garantáló munkahely
  • stabil jövedelem
  • 8 órás munkaidő
  • mobiltelefon
  • fiatalos, lendületes csapat, családias légkör

Jelentkezéseket Bábolna, de maximum annak 30 km-es vonzáskörzetéből várjuk.

A jelentkezéseket önéletrajzzal a budai.barbara@babolnasped.hu címre várjuk. Érdeklődni a +36 20 370 4668-as telefonszámon lehet.

Honlapkészítés - Győr: www.MARKETINGSUPPORT.hu