Állás

Belföldes gépjárművezető

40 tonnás szerelvényre keresünk CE kategóriás jogosítvánnyal és tapasztalattal rendelkező gépjárművezetőt Bábolna max. 30km-es vonzáskörzetéből.

Napidíjas elszámolás | Pontos, kiszámítható bérezés | Kocsigazda rendszer (Scania) | Céges mobiltelefon | Családi vállalkozás

Feladatok:

  • A nemzetközi gépjárművezető-kollégák fuvarfeladatainak Magyarországon belül történő előrakása, lerakása
  • Átszállítási feladatok a saját logisztikai központunk érintésével
  • Rövid nemzetközi fuvarfeladatok teljesítése (megbeszélés szerint, plusz bérezéssel)

Elvárások:

  • CE kategóriás vezetői engedély
  • GKI kártya
  • Digitális tachográf kártya
  • min. PÁV III
  • Tapasztalat 40 tonnás szerelvényen

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

  • Mobiltelefon

Ha egy fiatalos, megbízható háttérrel rendelkező csapat tagja szeretnél lenni, töltsd ki az alábbi jelentkezőlapot, hívd a +36 70 513 4236-os telefonszámot, vagy írj a lorincz.peter@babolnasped.hu email-címre!

Honlapkészítés - Győr: www.MARKETINGSUPPORT.hu