Állás

ÁLLÁSHIRDETÉS Műszaki koordinátor

Álláshirdetés műszaki koordinátor munkatárs részére, Bábolna telephelyen történő munkavégzéssel

A Bábolna Sped Kft. azonnali belépéssel felvesz járműfenntartásban jártas, járműkarbantartó munkában már gyakorlatot szerzett és jó referenciákkal rendelkező munkatársat.

Feladatok:
●    műhelyben felmerülő munkafolyamatok koordinálása
●    műszaki vizsga szervezése
●    alkatrész raktár kezelése
●    kapcsolattartás a gépkocsivezetőkkel
●    alkatrész ajánlatok beszerzése
●    ajánlatok elemzése, áru rendelése
●    karbantartások megtervezése, leszervezése
●    naprakész nyilvántartás vezetése

Elvárások
●    jó kommunikációs képesség
●    pontosság, magabiztos számítógép használat
●    önálló, proaktív munkavégzés
●    közép vagy felsőfokú, szakirányú végzettség és hasonló területen szerzett tapasztalat
●    angol és vagy német nyelv tárgyalási szintű ismerete előnyt jelent
●    előny CE
●    kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk
●    több, mint 30 éve a piacon lévő kiszámítható jövőképet garantáló munkahely
●    stabil jövedelem
●    8 órás munkaidő
●    mobiltelefon, laptop
●    fiatalos, lendületes csapat, családias légkör

Jelentkezéseket Bábolna, de maximum annak 30 km-es vonzáskörzetéből várjuk.

Fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail címre: lorincz.peter@babolnasped.hu

További információ e-mailben vagy a +36 70 513 4236-os telefonszámon.

Honlapkészítés - Győr: www.MARKETINGSUPPORT.hu