Állás

Timeslot foglalás

Regisztráció

Elfelejtett jelszó?

Nemzetközi fuvarszervező, szállítmányozó

Feladatok:

  • belföldi és nemzetközi fuvarok szervezése
  • a rendelkezésre álló fuvarkapacitás értékesítése
  • a meglévő ügyfélkör bővítése
  • nemzetközi gépkocsivezetők munkavégzésének szervezése, irányítása, ellenőrzése
  • fuvarmegbízások kezelése

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett minimum 3 év szakmai tapasztalat
  • legalább német és/vagy angol középszintű alkalmazott nyelvismeret
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • üzleti kapcsolatépítésben gyakorlatot szerzett, kiterjedt kapcsolatrendszerrel rendelkező
  • önálló munkavégzésre alkalmas
  • határozott, magabiztos személyiség

Előny:

  • vezetői engedély és saját gépkocsi
  • olasz vagy francia nyelv társalgási szintű használata

Amit kínálunk:

  • kiváló munkakörülmények
  • kiemelkedő kereseti lehetőség
  • fiatal, dinamikus csapatban való részvétel
  • folyamatos fejlődés és előrelépés
  • biztos háttér, hosszú távú munkalehetőség

Munkaidő:

  • törzsidő 8-16 óra

magyar és német/angol nyelvű fényképes önéletrajzát várjuk a budai.barbara@babolnasped.hu e-mail címen.

A jelentkezését kérjük a bruttó kereseti igény megjelölésével küldje el.

Honlapkészítés - Győr: www.MARKETINGSUPPORT.hu