Állás

Timeslot foglalás

Regisztráció

Elfelejtett jelszó?

Nemzetközi fuvarszervező francia-magyar relációjú import feladatokra

Feladatok:

  • saját export fuvarjainkhoz francia import fuvarok szervezése
  • a meglévő ügyfélkör bővítése
  • fuvarmegbízások kezelése
  • feladatok leosztása, szervezése, irányítása, ellenőrzése

Elvárások:

  • felső- vagy középfokú szakirányú végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • francia középszintű alkalmazott nyelvismeret
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • üzleti kapcsolatépítésben gyakorlatot szerzett, kiterjedt francia kapcsolatrendszerrel rendelkező
  • önálló munkavégzésre alkalmas
  • határozott, magabiztos személyiség

Előny:

  • vezetői engedély és saját gépkocsi
  • német vagy angol nyelv társalgási szintű használata

Amit kínálunk:

  • kiváló munkakörülmények
  • kiemelkedő kereseti lehetőség
  • fiatal, dinamikus csapatban való részvétel
  • folyamatos fejlődés és előrelépés
  • biztos háttér, hosszú távú munkalehetőség

Munkaidő:

  • törzsidő 8-16 óra

Fényképes önéletrajzát várjuk a budai.barbara@babolnasped.hu e-mail címen.

A jelentkezését kérjük a bruttó kereseti igény megjelölésével küldje el legkésőbb 2017. augusztus 31-ig.

Honlapkészítés - Győr: www.MARKETINGSUPPORT.hu